Charakterystyka różnych kopert kurierskich z nadrukiem

Typy różnych foliopaków kurierskich z nadrukiem

Koperty kurierskie są innowacyjną, wyjątkowo praktyczną oraz najdoskonalszej jakości formą opakowania przesyłek kurierskich. Dzięki ich zastosowaniu jesteśmy w stanie być pewni, iż zapakowany produkt przybędzie do nabywcy bez szwanku. Co sprawia, że foliopaki z nadrukiem są takie wyjątkowe i jakie podgatunki ich istnieją?

Czym jest foliopak z nadrukiem?

Należałoby objaśnić na wstępie czym foliopak z nadrukiem, czy też inaczej koperta kurierska, jest. Jest to koperta wykonana z doskonałej jakości surowca polietylenowego, który przedstawia właściwości mocno niewrażliwe na faktory zewnętrzne. Koperty kurierskie specjalnie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa oraz 100% pewności są wykonywane z potrójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska


Tradycyjne foliopaki są najpopularniejszą formą opakowania transportowanych przesyłek przez firmy spedycyjne. Zawdzięczając temu, że posiadają różnorakie rozmiary możliwe jest opakowanie przedmiotów o niewielkich, jak i zdecydowanie większych rozmiarach. Ponadto polieten, z którego foliopak z nadrukiem jest wykonany osłania przesyłany towar przed wilgotnością, płowieniem bądź też innymi czynnikami, które mogłyby uszkodzić zapakowany pakunek. Jakby tego było mało foliopak kurierski jest gładkim materiałem, który jest hydrofobowy, co znaczy, że bez problemu jest możliwość również dostarczać przesyłki podczas deszczu czy padającego śniegu z deszczem. Metodą zabezpieczenia zwykłej koperty kurierskiej jest pasek pokryty klejem, który to powoduje, że zawartość dojedzie do odbiorcy w całości.

Koperta kurierska opatrzona nadrukiem z uchwytem

Foliopaki kurierskie z nadrukiem wyposażone w rączkę są wygodniejszą formą podstawowego foliopaku. W następstwie, że koperta kurierska z nadrukiem została wyekwipowana w rączki można ją łatwiej przenosić. Szczególnie ważne zaczyna być to w trakcie sytuacji, kiedy przewożony produkt jest duży pod względem gabarytowym. Materiał, z którego zbudowany jest ten rodzaj foliopaku z nadrukiem to także najwyższej jakości polieten, który zachowuje się w taki sposób, jak przedstawiony w przypadku foliopaku kurierskiego tradycyjnego – czyli – ochrania przed oddziaływaniami nieporządanymi oraz zewnętrznymi. W taki sposób, jak i foliopak standardowy, koperta kurierska z rączką jest zaopatrzona w pasek z silnym woododpornym klejem, który starannie osłania przesyłkę.

Foliopak z fałdą denną

To najpraktyczniejsza metoda opakowania sprzętów, które to są wysokie oraz sporo ważą. Dzięki wyjątkowej fałdzie w dolnej części koperty, ma ona możliwość pomieścić znacznie więcej niż tradycyjna koperta kurierska z nadrukiem bądź foliopak kurierski opatrzony rączką. W sprawie materiałowej – również użyty został tutaj polieten, który to zapewnia najwyższą jakość i pełne bezpieczeństwo.

Przeróżne rodzaje foliopaków sprawiają, że potrafimy nadać w nich dosłownie każdą przesyłkę, niezależnie od gabarytów. Bynajmniej nie potrzebujesz się już gryźć o to w co schować do spedycji ważne certyfikaty, fikuśne szpargały czy ubrania.

Komentarz wytworzyła firma: foliopaki emGRAF

Rate This Article
Author

webmaster@gcds.eu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.