Jaki rodzaj taśm klejących jest najbardziej optymalny?

Można powiedzieć, że ogólnie taśmy klejące zbytnio nas jakoś nie interesują. Tzn. nawet jeżeli korzystamy z nich, przykładowo do pakowania towarów we własnym sklepie internetowym, to i tak nie wgłębiamy się w temat. We właśnie tym artykule postaramy się napisać odrobinę więcej odnośnie typów taśm klejących. Miejmy nadzieję, że absolutnie każdy czytelnik nie będzie mieć żadnego problemu z wybraniem najbardziej dogodnego rozwiązania…

1) Solvent – bez najmniejszego cienia wątpliwości charakteryzują się znacznym kosztem finansowym, odnośnie tego trudno mieć jakieś wątpliwości. No cóż, cena to jedno… – należy bardzo docenić niesamowitą przyczepność, odporność na wilgoć albo to, iż najzwyczajniej w świecie są trudno odrywalne po zaklejeniu.

2) Akryl – najbardziej powszechne taśmy w tej części Europy. Wiadomo – ich główna cecha to korzystna cena. To akurat żadne zaskoczenie, że argument finansowy przy wybieraniu taśm jest ważny. Chociaż jeżeli potrzeby nie są wielkie, to w zasadzie akryl zdoła spełnić nasze oczekiwania. Klejenie najróżniejszych paczek takową taśmą to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – tak naprawdę to najmniej atrakcyjna alternatywa. Przecież takowa taśma jest wyższym wydatkiem, lecz nie jest aż tak mocno solidniejsza niźli akryl. Choć oczywiście różnica jest.

Zapewne każdy zdołał wywnioskować o co chodzi w tym temacie. Najbardziej istotne jest to by starać się nie kupować typowej chińszczyzny. Bardzo niska cena nęci, lecz czy na pewno warto?

taśmy z własnym nadrukiem – zamów tutaj

Rate This Article
Author

webmaster@gcds.eu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.