Parę pomysłów na taśmę klejącą

Taśma klejąca to niezbędne akcesorium do wykorzystania przy biurku. Dzięki niej da się zlepić materiałytego wymagające. Są takie momenty, że taśma klejąca przydaje się bardziej niż klej. To jednak tradycyjne jej zastosowanie. Co jeszcze można z nią zrobić?


Taśma klejąca z pominięciem tradycyjnego posiada również wykorzystanie niekonwencjonalne, ale bardzo przydatne na przykład w domu. Popularne są charakterystyczne szczotki do oczyszczania odzieży. Jeżeli w domu ktoś posiada sporo taśmy klejącej, nie musi jej oddawać. Da się z niej zrobić taką rolkę, służącą do oczyszczania ubrań.


Taśmę klejącą można również zastosować do zebrania potłuczonego szkła. Dzięki niej bez skaleczeń można posprzątać cały bałagan.
Taśma klejąca pomoże również w dziedzinie kosmetycznej. Naklejając ją na stopy, można usunąć uciążliwe brodawki. Wielogodzinne trzymanie jej na nieładnej narośli osłabi wyprysk. Później wystarczy wetknąć nogę do wody i zetrzeć intruza pumeksem. Jeśli już mowa o tematyce kosmetycznej – taśma przyda się także do czyszczenia pilniczka do piłowania paznokci. Trzeba tylko nałożyć ją na niego i mocno usunąć. Zabrudzenia odejdą w zapomnienie.
W domu przyda się również w postaci lepu na owady prostej konstrukcji. Wystarczy ją rozwinąć i zawiesić na odpowiedniej wysokości. Owady przywrą w taki sam sposób jak do zwykłego lepu.
Możliwości wykorzystania taśmy klejącej jest mnóstwo. Wystarczy jedynie trochę pomyśleć kategoriami technicznymi, żeby zastosować ją w przydatny sposób.

Przygotowanie: taśmy z nadrukiem

Rate This Article
Author

webmaster@gcds.eu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.