Wspaniały odświeżacz powietrza dla Twojego lokum

Odświeżacze powietrza stosujemy niesłychanie chętnie. Trudno dzisiaj natrafić na wnętrza domów mieszkalnych, pomieszczeń urzędowych, w których zastałe powietrze nigdy nie jest poprawiane produktami zapachowymi w spryskiwaczach, świecami aromatycznymi, czy tradycyjnymi odświeżaczami w sprayu. Nikt z nas, kto planuje nigdy nie ciekawi się jednak, w jaki sposób transportowane są one od wytwórcy do supermarketów. Przyjrzyjmy się zatem, jak musi przebiegać fachowy przewóz ogromnych ilości produktów zapachowych. powietrza.

Odświeżacze powietrza nie są materiałami groźnymi. Nie ma więc żadnych ostrych przepisów, które prezentowałyby, jakimi środkami tranzytu bezpiecznie jest je wysyłać. Pojemniki zbiorcze zawierające odświeżacze do domu i samochodu mogą więc być wysyłane zarówno drogą morską, transportem powietrznym, jak i samochodowym. Wypada jednak mieć w pamięci, iż produkty zapachowe w sprayu są pod dużym ciśnieniem. Muszą zatem być chronione przed słońcem a przede wszystkim wysoką temperaturą. W razie, gdy sprey zagrzeje się do powyżej pięćdziesięciu stopni Celsjusza, może nastąpić jego gwałtowny zapłon. Odświeżacze powietrza wypada przygotować do tranzytu kładąc je w opakowaniach zbiorczych, których ciężar nie ma możliwośći przekraczać trzydzieści kilogramów. Wówczas zgrzewki muszą zostać umieszczone na europaletach, które powinno się dokładnie opisać. Europaleta powinna zostać oznakowana etykietą „LQ”.

Produkty zapachowe są mieszanką różnych substancji chemicznych. Szykując je do tranzytu należy mieć to na uwadze. Zwarzając na fakt, że mogą to być materiały łatwopalne należy ostrzec osoby je transportujące, aby na czas ich dostarczania powstrzymały się od palenia papierosów. Na wypadek, gdyby w trakcie przewozu doszło do zapalenia się, to palety zawierające produkty zapachowe wolno gasić jedynie gaśnicami proszkowymi. Przygaszanie wodą jest zabronione.

Odświeżacze powietrza nie są niestabilne. Powinno się natomiast pamiętać, że absolutnie nie mogą być podgrzewane powyżej 40 stopni Celsjusza. W czasie przewozu trzeba wziąć to pod uwagę, jak również to, iż temperatura niższa niż minus 10 stopni Celsjusza także nigdy nie jest właściwa do ich przewozu.

Rate This Article
Author

webmaster@gcds.eu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.